2023/06/06
  2023/06/06
0
0

طراحی سایت در بجنورد

طراحی سایت در بجنورد

تولید محتوا بجنورد

رشد کسب و کار همشهریان عزیز بجنوردی برایمان اولویت دارد

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ دستاوا بعد جلسات توجیهی متعدد به صورت حضوری و آنلاین ، وبسایت مناسب کسب و کار شما را طراحی میکنیم.

طراحی سایت در بجنورد

رشد کسب و کار همشهریان عزیز بجنوردی برایمان اولویت دارد

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ دستاوا بعد جلسات توجیهی متعدد به صورت حضوری و آنلاین ، وبسایت مناسب کسب و کار شما را طراحی میکنیم.
تولید محتوا بجنورد

 

طراحی سایت در بجنورد؛ مهم‌ترین قدم برای موفقیت

در حال حاضر، بیشتر مشاغل می‌دانند که داشتن یک وب‌سایت بسیار مهم است، با این‌حال اگر طراحی سایت به‌خوبی انجام نشود، می‌تواند حضور آنلاین هر کسب‌وکاری را با شکست همراه سازد. شواهد و مطالعات مکرر به این واقعیت اشاره دارند که طراحی حرفه‌ای سایت تا چقدر می‌تواند روی جذب مشتری و موفقیت یک حرفه تأثیرگذار باشد.این درحالی است که طبق یک نظرسنجی 75 درصد از کاربران اعلام کرده‌اند که براساس طراحی بصری یک وب‌سایت توانسته‌اند به آن شرکت یا حرفه اعتماد کنند. این درحالی است که طبق یک مطالعه توسط شرکت گوگل، تنها 50 میلی‌ثانیه (یعنی 0.05 ثانیه) طول می‌کشد تا طراحی سایت بتواند اولین برداشت مثبت را در بازدیدکنندگان ایجاد کند و اگر محتوا و طرح‌بندی سایت‌ جذاب نباشد، تا 40 درصد از مردم با وب‌سایت شما ارتباط برقرار نمی‌کنند.

 

رنکینگ و بازدید وب‌سایت‌تان را افزایش دهید

 تحقیقات گسترده نشان می‌دهد که ظاهر یک وب‌سایت قطعاً روی کسب‌وکار تأثیر گذاشته و باعث می‌شود، تا بازدیدکنندگان براساس آن محصولات یا خدمات یک شرکت یا مجموعه را زیر سوال ببرند. بنابراین برای این‌که بتوانید نسبت به رقبا برتری داشته باشید، باید به طراحی سایت خود اهمیت دهید و بتوانید در کسری ثانیه، بازدیدکننده را جذب خواندن مطالب سایت یا کلیک بر روی محصول یا خدمات‌تان سازید. بنابراین سرعت جذب در اولین برداشت بسیار بستگی به طراحی بصری وب‌سایت دارد. طراحی ضعیف سایت نه تنها به اعتبار شما لطمه می‌زند، بلکه می‌تواند باعث کاهش بازدید و پایین آمدن رنکینگ نیز شود. بنابراین تنها چیزی که برای موفقیت در این زمینه نیاز کاری، سپردن طراحی سایت در بجنورد به یک تیم حرفه‌ای و ماهر است، که می‌توانند تمام نیازهای کسب‌وکارتان را به‌خوبی رفع کنند.

 

مشاهده پیوست فنی طراحی وبسایت در دستاوا

آژانس دیحیتال مارکتینگ دستاوا

طراحی سایت مهم‌ترین روش فعالیت و مطرح شدن در فضای مجازی است که باید در انتخاب طراحان آن به‌شدت دقت کنید. آژانس دیجیتال مارکتینگ دستاوا با بهره‌مندی از مشاورین و طراحان زبده و حرفه‌ای یک انتخاب هوشمندانه برای موفقیت در طراحی سایت و جذب بازدیدکننده است. نکته‌ی که باعث می‌شود «دستاوا» به انتخابی ایده‌آل و مطمئن تبدیل شود توجه به رشد کسب‌وکار همشهریان عزیز بجنوردی با حس مسئولیت‌پذیری و تعهد بالا در راستای موفقیت مشتریان است.

در حقیقت تیم مشاورین و طراحان «دستاوا» از اولین جلسه مشاوره و صحبت‌های توجیهی تا پس از پایان طراحی سایت خود را با مشتری همسو دانسته و با داشتن تجربه، مهارت و دانش کافی از طراحی گرافیکی تا تولید محتوا و رعایت اصول سئو خود را متعهد به ارائه بهترین نتیجه می‌داند.


مسیر همکاری ما اینطوری پیش میره :

جلسات مشاوره
اولویت ما راهنمایی درست شما برای پیشرفت در کسب و کارتان است. پس چند جلسه مشاوره با متخصصین بازاریابی دیجیتال، مسیر کسب و کارتان را تغییر خواهد داد
تهیه قرارداد
تهیه قرارداد و تعیین تعهدات ما در قبال کسب و کار شما است. تجربه ما در طی این چندسال نشان داده فعالیت قانونی و با پایه و اساس، یک همکاری موفق و هدفمند را تضمین میکند
اجرا پروژه
ما در استودیو نوآوری دستاوا متشکل از تیم های مارکتینگ، برندینگ و طراحان گرافیک بهترین مسیر را مطابق کسب و کار شما تدوین میکنیم
تحویل اولیه
در طی اجرا پروژه ارتباط ما و نماینده شما قطع نخواهد شد، این تعامل دوطرفه، نتیجه متفاوت تری را رقم خواهد زد
تحویل و پشتیبانی
با پایان پروژه همکاری ما قطع نخواهد شد و همواره در کنارتان هستیم. هدف مشترک ما و شما پیشرفت روز افزون و درآمد بیشتر شماست

در کنارتان هستیم

کلیه مشتریان می‌توانند به‌صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری با آژانس دیحیتال مارکتینگ دستاوا مشاوره در زمینه‌ی طراحی سایت، جلسات توجهیی متعدد در راستای ارتقاء وب‌سایت و دیگر نکات مهم مانند افزایش بازدید، بالا رفتن فروش، کسب رنکینگ بهتر و… داشته باشند. این در حالی است که تیم دستاوا با در نظر گرفتن بهترین کیفیت و بالاترین نتیجه، منصفانه‌ترین قیمت را برای طراحی سایت ارائه می‌دهد.

 اما طراحی سایت پایان همکاری تیم دستاوا با مشتریان گرامی نیست. این مجموعه با در نظر گرفتن نیازهای گوناگون مشتریان پس از طراحی سایت آن‌ها را تنها نگذاشته و تا دو سال خدمات پشتیبانی فنی را نیز به آن‌ها ارائه خواهد داد.

 

همشهری عزیز بجنوردی

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ دستاوا بعد جلسات توجیهی متعدد به صورت حضوری و آنلاین ، وبسایت مناسب کسب و کار شما را طراحی میکنیم.