2023/06/06
  2023/06/06
0
0

گپ و گفت در استودیو

1607 بازدید
کار گروهی

در طول فعالیتمون در دستاوا همیشه ترجیح دادیم مخاطبمون رو حضوری ببینیم و باهاشون صحبت کنیم. البته این جریان تا شروع اپیدمی کرونا ادامه داشت و بعد اون تلاش کردیم جلساتمون رو به صورت آنلاین برگزار کنیم اما خب بازهم معتقدیم گپ و گفت حضوری و صرف یک فنجان چای میتونه بهمون کمک کنه تا ارتباط بهتری برقرار کنیم. خوندن این مقاله میتونه کمک کنه تا حضو بدون دغدغه‌ای داشته باشید و از این ملاقات حسابی لذت ببریم.

راه های ارتباطی

استودیو نوآوری دستاوا در یکی از خیابان های پر رفت و آمد شهر بجنورد واقع شده، “خیابان دوچنار” از معابر قدیمی و معروف شهرماست که درخت های چنار اون سندی بر درستی این ادعاست. اختلاط کاربری های تجاری در این خیابان باعث رونق در بازار این محدوده شده است. همین مهم باعث شد تا تیم استودیو نوآوری این مکان رو به عنوان دفتر مرکزی انتخاب کنه و حضور در میان کسبه قطعا باعث افزایش انگیزه در تیم خلاق و نوآور ما بشه!

برای رسیدن به استودیو میتونید پیاده ، با دوچرخه ، با وسایط نقلیه عمومی و یا از خودرو شخصی استفاده کنید. اما با توجه به شرایط کرونا و نبود پارک مناسب خودرو  پیشنهاد ما استفاده از دوچرخه و یا اندکی پیاده روی تا اینجاست. البته حتما از ماسک استفاده کنید!
و اما داخل ساختمون! اگر شرایط حضور بدون خودرو براتون ممکن نبود میتونید از پارکینگ چهاراه مخابرات و یا پارکینگ های حاشیه‌ای مجاز استفاده کنید. استودیو ما طبقه دوم “مجتمع میلاد” تقریبا 40 تا پله است، زیاده اما به چشم انداز خیابون دوچنار می‌ارزه! البته که چای ما همیشه آمادست.

اگر قبلش باهامون هماهنگ کرده باشید قول میدیم با تحقیق قبلی اطلاعات مفیدی در مورد کسب و کار شما یا مجموعتون بهتون ارایه بدیم. (نگران نباشید مشاوره ما تا پای قرارداد رایگانه!)

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://studio.dastava.ir/?p=1292
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
استودیو نوآوری دستاوا
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد گپ و گفت در استودیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.